nowocześnie zaaranżowane biuro w Warszawie ujęcie 6

Projektowanie Biur.

Na sukces naszych realizacji składają się praca i wiedza specjalistów z różnych dziedzin. Jednak u podstaw każdej z naszych aranżacji stoi profesjonalny projekt i nadzór projektanta. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy doskonale znają potrzeby różnych branż i specyficzne aspekty prawne związane np. z projektowaniem zaplecza biurowego dla placówek medycznych.

Jesteśmy pewni, że projekt biura, który dla Państwa stworzymy, będą spełniały zarówno standardy bezpieczeństwa, jak i te estetyczne czy funkcjonalne .

Projekt biura
typu open space.

Wykonujemy prace remontowe zarówno dla właścicieli budynków, którzy przygotowują przestrzeń biurową pod wynajem, jak i bezpośrednio dla najemców naszym portfolio znajdują się projekty klasycznych biur, ale także nowoczesnych open space’ów dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Dbamy o to, by w każdym takim miejscu nie zabrakło przestrzeni wspólnej, strefy ciszy czy też eleganckich sal konferencyjnych, stanowiących często wizytówkę firmy.

Jak wyglądają nowoczesne aranżacje biura?

Biuro to wizytówka, która powinna być dopasowana do potrzeb, charakteru i wartości danego przedsiębiorstwa. Nowoczesne aranżacje biura łączą w sobie unikatowy design i funkcjonalność, aby zapewnić komfort zarówno pracownikom, jak i klientom, którzy odwiedzają siedzibę firmy. Na odbiór każdego pomieszczenia wpływa wiele czynników, dlatego nasz doświadczony zespół za każdym razem dostosowuje nawet najmniejszy element pod charakter firmy.

Realizacja fit outu firmy z Primater
Nowocześnie zaaranżowane biuro z Primater ujęcie 1

Aranżacja biura.

Dobrze przystosowane biuro godnie reprezentuje firmę i cechuje się ergonomiczną przestrzenią, która z kolei przekłada się na efektywną pracę. Nasz zespół indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia aranżacji biura, a projekt siedziby jest zawsze tworzony w oparciu o wartości i charakter danego przedsiębiorstwa. Jesteśmy specjalistami z różnych dziedzin, którzy łącząc siły, tworzą niesamowite pomieszczenia, jednocześnie mając na uwadze jeden cel – zadowolenie klienta.

Nieważne, czy to projekt dla dużej korporacji, czy mniejszej firmy – do każdego zlecenia podchodzimy ze 100% zaangażowania, aby zagwarantować Ci najwyższej jakości przestrzeń biurową. Budowane przez lata kontakty umożliwiają nam prace z najlepszymi architektami w Polsce, którzy rozumieją potrzeby i specyfikę każdej branży. Każda aranżacja biura w Primater to indywidualne podejście do klienta i chęć zrozumienia jego potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty realizacji przestrzeni biurowej, którą wykończymy dla Państwa „pod klucz”.

Projektowanie wnętrz biurowych.

Każda firma indywidualnie podchodzi do swoich pracowników, ale jedno jest pewne – przestrzeń biurowa ma wpływ na efektywność w pracy. Z tego względu wiele przedsiębiorstw decyduje się na odświeżenie swoich siedzib i zleca projektowanie wnętrz biurowych wykonawcom generalnym. Nasza firma specjalizuje się w usługach wykończenia i projektowania wnętrz biurowych, w których łączymy nowoczesne podejście do architektury z wysokim standardem ich realizacji.

Komu zlecić remonty biur?

Wiele inwestorów prężnie rozwija swój kapitał, co chwile stawiając nowe budynki. Te, które powstały kilkanaście lat temu często tracą swój dawny blask, co powoduje, że przedsiębiorcy decydują się je odświeżyć. Remonty biur to kompleksowa usługa, którą świadczą generalni wykonawcy tacy jak Primater. Jesteśmy zespołem fachowców specjalizujących się w remontach, którzy przekształcają wizję klienta w niesamowite przestrzenie. Zapraszamy do kontaktu i powierzenia nam remontu biura.

nowocześnie zaaranżowane biuro w Warszawie ujęcie 2
nowocześnie zaaranżowane biuro w Warszawie ujęcie 1

Remonty biur Warszawa.

Warszawa jest miastem pełnym przepięknej, eklektycznej architektury. Niestety, wnętrza budynków nie zawsze są tak urokliwe. Taka sytuacja towarzyszy nie tylko starym kamienicom, ale także biurowcom, których pomieszczenia często pozostawiają wiele do życzenia. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw decyduje się na remont biura w Warszawie. Kompleksowe remonty biura Warszawa to usługi, które wykonasz właśnie z nami. Specjalizujemy się w łączeniu ergonomicznych przestrzeni i nowoczesnego designu, dzięki którym podnosi się poziom zadowolenia z pracy pracowników, a tym samym ich efektywność i chęć ich dalszej współpracy z firmą.

Gdzie zlecić projekt biura?

Wiele firm zastanawia się nad najlepszym rozwiązaniem na remont lub wykończenie biura, jednak ogromna ilość informacji i specjalistycznej wiedzy potrafi przytłoczyć każdego. Z pomocą przychodzą firmy specjalizujące się w branży wykończeniowej. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, realizujemy projekty biur i nie tylko. Z nami wykonasz remont biura, remont sklepu a także zrealizujesz projekt kliniki medycznej. Jesteśmy również otwarci na realizacje nietypowych przestrzeni komercyjnych do wykończenia. Co wyróżnia nas spośród konkurencji? Primater to zespół specjalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta. Przy każdym projekcie biura maksymalizujemy użyteczność przestrzeni, jednocześnie kierując się wizją klienta.

Informacje

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 797 585 000
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621

Referencje

5/5

Fachowa praca i dobre ceny

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diama rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsuonsetetur

Jan Kowalski
Prezes Resport Invest

Kontakt

Jeśli chcą Państwo przedstawić nam swój pomysł z chęcią podejmiemy się współpracy. Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza lub kontaktu telefonicznego.

Polityka prywatności i inne zapisy prawne

SPECTAR21

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 503 322 062
Telefon: 515 800 448
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621