construction-worker

Inżynierowie budowlani

interior-design

Projektanci wnętrz

sketch

Architekci

renovation

Ekipy remontowe

wood

Pracownia stolarska

Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym oraz kompleksowym, pełnobranżowym wykończeniem wnętrz placówek medycznych, biur, restauracji, lokali usługowych, a także prywatnych inwestycji.

Poznaj naszą ofertę w szczegółach i przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować.

Poznaj nasze realizacje.

Od tego, jak zaprojektowana jest przestrzeń zależy to, jak będą się w niej czuli Twoi pracownicy i Klienci. Dlatego aranżacja biura powinna być nie tylko efektowna, ale też funkcjonalna. Wykańczamy wnętrza z myślą o specyfice danej branży, mając na uwadze normy i kwestie kulturowe danej organizacji.

Budowanie doświadczeń Pacjenta na temat jakości usług zaczyna się po przekroczeniu progu recepcji. Zaprojektowanie przestrzeni wspólnej i przemyślana aranżacja gabinetów medycznych, zapewnia wysoki komfort pracy dla Twojego personelu. Z drugiej strony Klientom daje poczucie bezpieczeństwa. Tworzymy profesjonalne i funkcjonalne przestrzenie, zgodne ze wszystkimi przepisami.

Odpowiednia aranżacja lokalu odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu firmy przez potencjalnych Klientów. Zagospodarowanie przestrzeni powinno być w pełni dopasowane do profilu działalności marki. Projektujemy miejsca, do których Klienci chcą wracać. Dbamy o to, aby czuli się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Generalny wykonawca dla każdego budynku - Primater.pl

Mieszkania

Wszystko zaczyna się od Waszych marzeń i planów, które starannie przenosimy na papier, a potem konsekwentnie realizujemy w wyznaczonym czasie. Projekt domu, apartamentu czy mieszkania to złożone przedsięwzięcie. W Primater nasz zespół czuwa na każdym etapie jego realizacji. Tworzymy projekty wnętrz i aranżacje, dbamy o każdy szczegół i dopełniamy formalności.

fit out firmy Warszawa ujęcie 22

Jesteśmy dla Ciebie.

W naszej pracy stawiamy na kreatywność i profesjonalizm. Lata doświadczeń pozwalają nam zadbać o Twoją inwestycje tak, aby była zgodna z założeniami finansowymi i ramami czasowymi harmonogramu. Nasz zespół tworzą specjaliści z wielu dziedzin. Od sprawdzonych wykonawców poprzez inżynierów, architektów, kierowników robót po pasjonatów budownictwa i wystroju wnętrz.

Mamy za sobą wiele zrealizowanych z sukcesem projektów i zadowolonych Klientów, którzy polecają nas kolejnym inwestorom.

fit out firmy Warszawa ujęcie 21

Redefiniujemy przestrzeń.

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych działań i narzędzi, a doświadczenie pandemii zmieniło myślenie o przestrzeni do pracy. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę refitu, czyli dostosowania obszaru biurowego do nowych potrzeb przedsiębiorstwa oraz wymagań dotyczących ochrony zdrowia. W ten sposób nie tylko podwyższamy standardy wykończenia polskich biur, ale też zwiększamy ergonomię pracy i poczucie bezpieczeństwa pracowników.

fit out firmy Warszawa ujęcie 20

Usługi remontowe Warszawa.

Oferujemy usługi remontowe w Warszawie i poza nią. Pracowaliśmy nad remontami biur, placówek medycznych i sklepów w różnych województwach. Doskonale znamy rynek architektoniczny, dlatego nasze realizacje są zawsze terminowe, a całkowity koszt remontu nie przekracza założonego budżetu. Bogate doświadczenie pozwala nam skutecznie koordynować szereg działań, dzięki czemu mamy pewność, że prace będą wykonane solidnie i zgodnie z projektem.

Informacje

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 797 585 000
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621

Referencje

5/5

Fachowa praca i dobre ceny

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diama rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsuonsetetur

Jan Kowalski
Prezes Resport Invest

Kontakt

Jeśli chcą Państwo przedstawić nam swój pomysł z chęcią podejmiemy się współpracy. Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza lub kontaktu telefonicznego.

Polityka prywatności i inne zapisy prawne

SPECTAR21

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 503 322 062
Telefon: 515 800 448
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621