generalny wykonawca budowlany primater remontuje budynek

Jakie zadanie ma generalny wykonawca budowlany i co możemy mu zlecić?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na remont, często zastanawiają się jak najszybciej i najskuteczniej przekuć swoje marzenia w rzeczywistość. W końcu wynajęcie lokalu kosztuje, a im szybciej go wyremontujemy, tym szybciej będziemy mogli zacząć pracę, co z kolei przekłada się na zmniejszenie poniesionych kosztów. W takiej sytuacji wielu właścicieli firm decyduje się na powierzenie prac remontowych generalnemu wykonawcy, dzięki któremu mogą oszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy stracone na szukaniu wszystkich ekip budowlanych. Kim jest generalny wykonawca budowlany?

Spis treści

Kim jest generalny wykonawca?

Generalny wykonawca zajmuje się kompleksową realizacją zleconych prac budowlanych, a tym samym odpowiada za każdy z etapów procesu budowy lub remontu danego obiektu. Jego rolą jest zarządzanie budową, a więc mowa tu między innymi o: koordynacji działań wszystkich podwykonawców, logistyce związanej z dostawami materiałów, kontrolą budżetu budowy i kontrolą harmonogramu prac, a także aspektami doradczymi i wsparciem technicznym. Oznacza to, że zatrudnia on wszystkich specjalistów potrzebnych do zrealizowania budowy, czyli: ekipy remontowe, ekipy zajmujące się instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi, stolarze, glazurnicy i wielu innych. Dzięki temu prace wykonywane są zgodnie z założonym harmonogramem oraz zgodnie z wytycznymi danej budowy i oczekiwaniami jakościowymi klienta.

 

Jako generalny wykonawca budowlany oferujemy usługi “pod klucz”, co w praktyce oznacza, że zajmujemy się projektem inwestycyjnym kompleksowo – od jego wykonania, po całościową realizację wraz ze wsparciem branżowym i koordynacją. Dzięki takiemu podejściu klient nie musi martwić się o wiele skomplikowanych aspektów budowy, w tym także prawnych oraz związanych z wymogami bezpieczeństwa.

Znaczenie generalnego wykonawcy podczas remontu

Wykfalifikowany generalny wykonawca budowlany to gwarancja jakości oraz terminowości. Powinien on posiadać doświadczenie i umiejętności, pozwalające na szybkie podejmowanie decyzji, a tym samym na sprawne rozwiązywanie problemów. Między innymi to pozwala uniknąć opóźnień w harmonogramie budowy. Ponadto, dobrze zorganizowana współpraca z pewnymi podwykonawcami umożliwia szybszą realizację projektu, a także wynegocjowanie satysfakcjonującej ceny ostatecznej oferty.

Zadaniem generalnego wykonawcy jest zapewnienie kompleksowego wykonania projektu “pod klucz”, tak aby inwestor mógł cieszyć się całościowym efektem, bez konieczności samodzielnego organizowania i koordynowania działań dla poszczególnych robót. To właśnie dzięki generalnemu wykonawcy budowlanemu klient może mieć pewność, że cały proces inwestycyjny zostanie przeprowadzony w sposób profesjonalny, terminowo i zgodnie z jego oczekiwaniami.

Dlaczego warto postawić na generalnego wykonawcę?

Wiele firm poszukuje fachowców, którzy wykonają szereg prac związanych z remontami, co wymaga sporych nakładów czasowych, a także zaangażowania logistycznego i koordynacyjnego. Jeśli chcemy uniknąć powyższych niedogodności, warto postawić na sprawdzonego wykonawcę generalnego, takiego jak Primater.
Generalny wykonawca budowlany to tym samym kompleksowość usług remontowych i fit-outowych oraz gwarancja, że każdy aspekt powierzchni będzie przystosowany do potrzeb inwestora. Wspomnianą, najważniejszą zaletą generalnego wykonawstwa jest oszczędność własnych nakładów pracy. Dzięki tej usłudze nie musimy martwić się o konieczność zatrudnienia wielu podwykonawców, a nawet posiadać specjalistycznej wiedzy na temat branży budowlanej.

Generalny wykonawca budowlany stawia na pełną transparentność i komunikację z klientem, aby zapewnić mu satysfakcję z efektu wykonanego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, w celu szczegółowego omówienia oferty remontu Państwa przestrzeni.

Informacje

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 797 585 000
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621

Referencje

5/5

Fachowa praca i dobre ceny

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diama rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsuonsetetur

Jan Kowalski
Prezes Resport Invest

Kontakt

Jeśli chcą Państwo przedstawić nam swój pomysł z chęcią podejmiemy się współpracy. Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza lub kontaktu telefonicznego.

Polityka prywatności i inne zapisy prawne

SPECTAR21

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 503 322 062
Telefon: 515 800 448
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621