Realizacja fit outu biura z Primater

Fit out – definiujemy
przestrzeń na nowo.

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych działań i narzędzi. Fit out, w którym się specjalizujemy, należy do takich rozwiązań. Kompleksowa usługa obejmuje dostosowanie powierzchni biurowej do potrzeb najemcy i  wykończenia wnętrz pod klucz według założeń. Wielu Klientów pyta o fit out – co to jest i z jakich etapów się składa. Aranżacja biura to proces złożony, dlatego warto powierzyć go doświadczonym specjalistom.

Czym jest Fit-out?

Nie ma jednoznacznej definicji wyrażenia Fit-out. Na ogół przyjmuje się, że jest to aranżacja przestrzeni biurowych i publicznych zgodnie z określonymi przez zleceniodawcę założeniami i wykończenie wnętrza „pod klucz”. Dużą zaletą tego typu rozwiązania jest postawienie na jednego wykonawcę, co znacznie usprawnia proces i umożliwia realne skończenie prac w terminie. Fit-out jest jedną z najczęściej wybieranych usług spośród tych dostępnych w naszej ofercie. Primater specjalizuje się w wielobranżowej obsłudze, a realizowane przez nas przestrzenie powstają zgodnie z myślą inwestora.

Fit out powierzchni biurowych.

Fit-out powierzchni biurowych to jedna z naszych najczęściej wybieranych usług. W jej ramach zajmujemy się kompleksowym wykończeniem biura z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb inwestora. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Realizacja fit outu firmy z Primater
nowocześnie zaaranżowane biuro w Warszawie ujęcie 3

Generalny wykonawca Fit-out – Primater.

Generalny wykonawca to firma, która specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu remontów i prac budowlanych zleconych przez inwestora. Generalny wykonawca z reguły zobowiązuje się do wykonania wszystkich prac niezbędnych do ukończenia budowy bądź remontu, co zwalnia zleceniodawcę z konieczności szukania firm budowlanych do każdego etapu wykończenia. Primater świadczy usługi generalnego wykonawstwa, a dzięki doświadczeniu oraz elastyczności jesteśmy w stanie przekuć wizję klienta w rzeczywistość.

Fit-out Warszawa.

Wiele firm z nie wie z kim skontaktować się w celu realizacji fit-outu w Warszawie. Okazuje się, że fit-out Warszawa to usługa, którą najlepiej powierzyć doświadczonym i zaufanym fachowcom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zebranym kontaktom jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę na każdym etapie realizacji, co przekłada się na komfort Inwestorów.

Jakie etapy obejmuje fit out?

Zanim przygotujemy projekt wykończenia wnętrz, realizujemy tzw. test fit, czyli rzut danej przestrzeni. Sprawdzamy, czy postawione założenia są wykonalne. Każdy detal ma dla nas znaczenie. Architekt wnętrz czuwa nad projektem, pilnujemy terminów i budżetu.

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Definiujemy potrzeby
i oczekiwania Inwestora

Na tym etapie poznajemy specyfikę i obecną sytuację Twojej firmy. Dowiadujemy się, co jest dla Ciebie ważne i jakie wyzwania przed nami stawiasz.

Sprawdzamy
wykonalność projektu

To kolejny krok w procesie fit outu. Zanim przygotujemy projekt wykończenia wnętrz realizujemy tzw. test fit, czyli rzut danej przestrzeni. Sprawdzamy, czy postawione założenia są wykonalne.

Przygotowujemy
projekt koncepcyjny

Na tym etapie fit outu, tworzymy aranżacje biura i dobieramy elementy wykończenia wnętrz. W tym czasie powstaje również projekt budowlany i zajmujemy się uzyskaniem wszystkich pozwoleń.

Realizujemy prace budowalne i zarządzamy projektem

Każdy detal ma dla nas znaczenie. Zespół ekspertów od project managera, inżyniera budowy po fachowców wszystkich branż czuwa nad projektem. Pilnujemy terminów i budżetu.

Oddajemy gotową przestrzeń zgodną z projektem

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji
Nowocześnie zaaranżowane biuro z Primater ujęcie 1

Dlaczego warto zdecydować się na fit out?

Zlecenie remontu biura to oszczędność czasu i środków finansowych

  • inwestor może skupić się na rozwijaniu firmy, a my zajmujemy się koordynacja prac i optymalizacją kosztów inwestycji. Powierzenie fit-outu profesjonalistom to gwarancja zadowolenia i pewność, że projektem zajmą się wyłącznie kompetentne i dokładne ekipy remontowe.

Fit-out to nie tylko przearanżowanie przestrzeni biurowej

  • Usługa może dotyczyć również jej optymalizacji w celu przystosowania do nowej organizacji czy systemu pracy, np. gdy część zespołu przechodzi na pracę zdalną.

Biuro staje się wizytówką firmy

  • Profesjonalna aranżacja biura pozwala stworzyć wyjątkową, nowoczesną przestrzeń, która stanie się wizytówką firmy i będzie odzwierciedlać charakter przedsiębiorstwa.

Fit out z Primater – co zyskujesz.

Jeden partner do wszystkich zadań
Sprawny przebieg prac w umówionym terminie
Opieka administracyjna i nadzór nad pozwoleniami
Ergonomiczna i funkcjonalna przestrzeń dla pracowników
Oszczędność czasu
Projekt zgodny z przyjętym budżetem

Dlaczego warto postawić na
Fit-out firmy?

Fit-out firmy to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które potrzebuje odświeżenia przestrzeni biurowej w ekspresowym tempie. Jest wiele powodów, dla których warto postawić na fit-out, jednak tym najważniejszym jest przede wszystkim zlecenie usługi jednemu wykonawcy, co przekłada się na terminowość i możliwość konsultacji projektu na każdym etapie. Co ważne, fit-out firmy to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę – w końcu jest to kompleksowa usługa, która nie wymaga stałego zaangażowania inwestora. Fit-out firmy gwarantuje profesjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, która pozytywnie wpłynie na efektywność naszych pracowników. Dodatkowo, jest to świetny pomysł na odświeżenie siedziby przedsiębiorstwa, a co za tym idzie – idącą z duchem czasów reprezentację firmy. Zapraszamy do kontaktu z Primater w celu podjęcia pierwszych kroków związanych z fit-outem firmy.

Nowoczesne aranżacje biura z Primater
nowocześnie zaaranżowane biuro w Warszawie ujęcie 4

Kim jest generalny wykonawca budowlany?

Generalny wykonawca budowlany to firma zajmująca się kompleksową realizacją remontów, i zarządzaniem budowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestorzy nie muszą się martwić o przebieg i postępy prac, a dodatkowo mogą mieć pewność, że te będą przebiegały sprawnie i zgodnie z wymogami zleceniodawcy. Każdy przedsiębiorca stawiający na generalnego wykonawcę budowlanego oszczędza czas i nerwy, które trzeba poświęcić na szukaniu ekip zajmujących się poszczególnymi segmentami wykończenia.

Informacje

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 797 585 000
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621

Referencje

5/5

Fachowa praca i dobre ceny

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diama rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsuonsetetur

Jan Kowalski
Prezes Resport Invest

Kontakt

Jeśli chcą Państwo przedstawić nam swój pomysł z chęcią podejmiemy się współpracy. Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza lub kontaktu telefonicznego.

Polityka prywatności i inne zapisy prawne

SPECTAR21

Primater Sp. z o.o
Ul. Solec 18/B21,
00-410 Warszawa
NIP: 6391851603

Telefon: 503 322 062
Telefon: 515 800 448
E-mail: biuro@primater.pl

Kapitał zakładowy: 75.000,00 PLN
KRS: 0000209031
REGON: 278267621